"עמית זה חבר, חבר לכל החיים"

"במקום בו קיימת שמחה,
נופלות המחיצות שבין אדם לאדם".
איזק לוי ז"ל

חיפוש
Close this search box.

בית הדירות בנורדאו - הוסטל עמית

צוות ההוסטל

צוות הבית

מנהלת | סולי לוי

סולי (3)

מייסדת ובעלת החברה "עמית מערך דיור בע"מ" יחד עם בן זוגה רז לוי, מנהלת את ההוסטל מאז הקמתו בשנת 1991.  
את דרכה האקדמית החלה סולי בבית הספר להנדסאים של אוניברסיטת תל-אביב במסלול לתעשיה וניהול ובהמשך השתלמה בסדרה של קורסים מקצועיים מטעם משרד הרווחה הקשורים בתחום עבודתה, כולל קורס מנהלי פנימיות. בהיותה מנהלת ההוסטל ובעלת החברה המפעילה אותו עוסקת סולי רבות בטיפוח צוות החברה ככלי המרכזי להשגת מטרת שיפור השירות הניתן לדיירי עמית בהוסטל ובמסגרות עמית האחרות.

רכזת חינוך ותכניות אישיות | רויטל בן סדון

רוויטל (2)

בעלת תואר שני בחינוך ובוגרת קורס מנתחי התנהגות במכון וינגייט, עובדת בעמית מאז 2003. רויטל אחראית ליצירת סדר היום החינוכי/תרבותי בהוסטל ועל הכתיבה והמעקב של התכנית האישית של כל אחד מדיירי ההוסטל. רויטל אחראית על צוות ההדרכה, מפעילי החוגים והצוות הרב מקצועי המהווים את שותפיה למילוי תפקידה.

אם בית | כרמלה יעקב

כרמלה (2)

מטפלת מוסמכת, עובדת בעמית מאז שנת 1995. בתפקידה כאם בית מרכזת כרמלה את התחום הטיפולי, את כל הקשור בצרכים הפיזיים של דיירי ההוסטל (ביגוד, הנעלה, כלי בית וכד'), אחראית על אנשי הצוות הפועלים בתחומים אלו (כמו למשל צוות הבישול והניקיון) ופועלת מול גורמי חוץ וספקים הקשורים בעניינים אלו.

רכז דירות הלוויין והתעסוקה | אוריאל אשרי

אורי (2)

בעל תואר ראשון בחינוך, עובד בעמית מאז 1994. מרכז את הטיפול בדיירי דירות הלווין ברחוב משה רבנו ומשמש גם כרכז התעסוקה של הדיירים. בתפקידו כרכז תעסוקה יוצר אוריאל קשרים עם מקומות עבודה מתאימים ומלווה את הדיירים בהשתלבותם במקום העבודה. בחירת מקום העבודה נעשית בהתאם לרצונו וכישוריו של הדייר ובהתאם למצאי בשוק העבודה.

רכזת הבית ברחוב גרץ | עביר מייט

עביר הצטרפה לצוות ההוסטל כמדריכה בשנת 2019
במרץ 2019, כאשר נפתח הבית בגרץ, בית לדיירות עם צרכים רפואיים מורכבים, שולבה עביר כמדריכה לעבודה גם בבית זה ונשלחה מטעמנו לקורס הסמכת מטפלות של משרד הרווחה.
מאז חודש ינואר 2021 משמשת בתפקידה הנוכחי כרכזת הבית.
עביר מרכזת את הטיפול בדיירות על כל צדדיו ולרשותה עומד צוות מדריכות הבית ועזרת הצוות הרב מקצועי של ההוסטל

אחראית משמרת | מרים חדאד

מרים חדאד (1)

מרים חדאד, מטפלת מוסמכת, עובדת בעמית מאז 2012. אחראית המשמרת מרכזת העבודה בהוסטל בשעות אחר-הצהריים בעזרת צוות ההדרכה והצוות הרב מקצועי.

מדריכות ומדריכים

מטפלים ישירות בדיירי ההוסטל ומלווים אותם בכל תחומי החיים.
כל חברי צוות ההדרכה עוברים קורס הכשרה ייחודי בכניסתם לתפקיד ובהמשך סדרה של השתלמויות מקצועיות הכוללות בין השאר קורס מגישי עזרה ראשונה, סדנאות העשרה בתחומי הטיפול, התמודדות עם התנהגות מאתגרת, ימי עיון סביב נושאים מקצועיים כמו למשל "חוק חובת הדיווח",  הפעלת תכניות קידום וסינגור עצמי.
בכל שנה נשלחים מדריכים ומדריכות לקורסי ההסמכה של משרד הרווחה וחוזרים אל ההוסטל כבעלי הסמכה לטיפול בתחום מש"ה.

בישול

בהוסטל מועסקת מבשלת באופן קבוע ותפקידה לעזור לדיירים בהכנת הארוחות. הבישול נעשה לפי תפריטים המותאמים לצורכיהם המשתנים והעדפותיהם של הדיירים ונמצא בפיקוח הדיאטנית.

אחזקה

צוות האחזקה, בראשותו של מנהל האחזקה, מתחזק את מבני ההוסטל באופן שותף ונעזר בבעלי מקצוע חיצוניים לצורך עבודות מיוחדות.

נקיון

צוות מנקות קבוע פועל בהוסטל על בסיס יומיומי ועוזר לדיירים בשמירת הנקיון בדירותיהם.

צוות רב מקצועי

עובדת סוציאלית | גל בן יעקב

עו"ס גל בן-יעקב, עובדת בעמית מאז שנת 2016. 
תפקידה העיקרי של העובדת הסוציאלית הוא טיפוח הקשר עם המשפחות והגורמים השונים בקהילה הקשורים בדיירים ומשפחותיהם. לצד אלו, עוסקת העובדת הסוציאלית במתן תמיכה רגשית והפעלת קבוצות חברתיות והיא אחראית על התחום המיני חברתי. העובדת הסוציאלית שותפה לכל הסדנאות המתקיימות ב"עמית" ואת חלקן אף מעבירה בעצמה. בנוסף, משתתפת העובדת הסוציאלית בימי העיון וקורסי ההכשרה של משרד הרווחה ונשלחת לקורסים יעודים מטעם "עמית".

פסיכולוג | מני אייזנבך

מני (1)

פסיכולוג קליני, עובד בעמית מאז 2011. מני נפגש עם דיירי ההוסטל לשיחות פרטניות שבועיות והוא שותף פעיל וחשוב בכתיבת התכניות האישיות של הדיירים ובהעברת סדנאות שונות לדיירים ולצוות.

פסיכיאטרית | ד"ר ג'ינט שקד

WhatsApp Image 2020-11-19 at 13.18.05

פסיכיאטרית בכירה העוסקת זה למעלה מ-35 שנה באבחונים פסיכיאטריים, במתן טיפול תרופתי ופסיכותרפי ובכתיבת חוות דעת לבתי המשפט, לביטוח לאומי, לצה"ל ולמוסדות נוספים.
בין שאר תפקידיה בעבר ובהווה: רופאה עצמאית מטעם מכבי שירותי בריאות במודיעין, ניהול המרפאה לבריאות הנפש בלוד, אחראית על פרויקט הקמת מרכז טיפולי לבריאות הנפש בלוד, הקמת יחידה שיקומית לאבחון תעסוקתי השלמת מיומנויות והשמה למשתקמים הסובלים ממחלת נפש ונכות תפקודית וניהולה בתפקידה הנוכחי היא מנהלת את המחלקה לפסיכיאטריה משפטית של משרד הבריאות בירושלים.
 מלווה את מסגרות עמית מאז 1994, עורכת פגישות אישיות עם דיירים הזקוקים לעזרתה ופועלת תוך שיתוף פעולה עם הצוות הרב מקצועי והצוות הרפואי.

צוות רפואי, רפואה משלימה וטיפולים שונים

אחות אחראית | תפארת עוקשי

תפארת (3)

אחות ההוסטל, עובדת בעמית מאז 2007. תפארת מרכזת את הטיפול הרפואי בדיירים ופועלת בעניינים אלו מול גורמי הבריאות המטפלים בקהילה כגון מרפאות קופות-החולים ומרפאות המומחים.

אחות מומחית לטיפול בפצעים | עידית ארז קדרון

עובדת בעמית מאז 2015. במסגרת מומחיותה בטיפול בפצעי לחץ מבקרת עידית באופן קבוע בהוסטל לצורך טיפול ומעקב בדיירים הזקוקים לעזרתה.

פיזיותרפיה | מוחמד דסוקי

מוחמד (2)

פיזיותרפיסט מוסמך מעניק טיפולי פיזיותרפיה אישיים וקבוצתיים לדיירי ההוסטל, דירות הלווין והבית בגרץ בהתאם לצורכיהם וההוראות הרפואיות המתקבלות מרופאיהם שבקהילה.

דיאטנית | פז סומר

הדיאטנית המבקרת בהוסטל על בסיס שבועי מפקחת על תפריט הדיירים ומסייעת לאם-הבית בבניית תפריט אישי לכל אחד מהדיירים הזקוק לכך. הדיאטנית נמצאת בפיקוח ישיר של משרד הרווחה ופועלת תוך כדי שיתוף פעולה עם הצוות הרפואי בהוסטל.

שיאצוּ‏ | אבי עוזיאל

שיאצוּ‏ (ביפנית: 指圧, "שי" משמעו – אצבע, ו"אצו" – לחץ) היא שיטת טיפול במגע בתחום הרפואה המשלימה, שמקורה ביפן ומיועדת לטיפול בבעיות אורתופדיות בעמוד השדרה‏, בעיות פנימיות בתחומי נוירולוגיה, בעיות עיכול, גינקולוגיה, בעיות רגשיות כמו מתח ודיכאון ועוד. אבי עוזיאל  המטפל בשיאצו הוא בעל הכשרה מיוחדת לעבודה עם בעלי מש"ה, עובד בעמית מאז שנת 1997 ולצד מתן טיפולים אישיים לדיירים הוא מפעיל קבוצות טיפוליות יחד עם בעלי מקצוע אחרים בהוסטל.

פדיקור ומניקור

טיפולי פדיקור ומניקור ניתנים בהוסטל באופן שוטף וקבוע לכל הדיירים הזקוקים לכך על ידי בעלת מקצוע מוסמכת.

טיפול בעזרת בע"ח

נעשה בהוסטל במסגרת פעילות שבועית בהדרכת מטפל מוסמך ובעזרת כלבים. דיירים המעוניינים להחזיק חיות מחמד מקבלים הדרכה ועזרה מצוות ההוסטל.

הוראה מקדמת ומשמרת

בהוסטל פועלת מורה מוסמכת על בסיס שבועי קבוע העוסקת בקידום יכולות הקריאה והכתיבה של הדיירים ושימורם. המורה עושה עבודתה בהתאמה לצורכי הדיירים ויכולותיהם ומשתמשת במגוון כלים מקצועיים לצורך השגת מטרתה.

מפעילי חוגים

בהוסטל מתקיימת מערכת שבועית של חוגים מתחומי האומנות הפלסטית, אומנויות הבמה, הספורט וההעשרה החברתית. את כל החוגים מפעילים בעלי מקצוע המוכרים למשרד הרווחה ונמצאים תחת פיקוחו.

את פירוט החוגים ניתן למצוא כאן

דילוג לתוכן